مجله پزشکی تخصصی مجله پزشکی تخصصی .

مجله پزشکی تخصصی

بهترین انتخاب تاسیسات دات کام جهت خرید پمپ آب خانگی بی صدا چیست؟

همه این راه حل‌ها می‌توانند صدای شنیداری را در داخل آپارتمان یا فضای زندگی شما کاهش دهند، اما آنها راه حل نهایی برای حل این مشکل نیستند، به همین دلیل بسیاری از افراد مایل به خرید پمپ آب خانگی خاموش هستند.

در ادامه مطلب، به اصطلاح پمپ آب خاموش خانگی نگاه خواهیم کرد و خواهیم دید که آیا از آن به درستی استفاده می‌شود یا خیر. یعنی واقعاً پمپ وجود دارد که صدایی ندارد و اگر نباشد، کدام گزینه بهتر است؟

بهترین پمپ آب بی صدا

هنگام خرید پمپ آب خانگی، مواردی وجود دارد که باید در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید، مانند تعداد کف ساختمان، مساحت ساختمان، تعداد شیپور خاموشی‌های موجود و مصرف.

همچنین یکی از نکات مهم هنگام خرید پمپ آب خانگی توجه به صدای پمپ آب است. معمولاً همه می‌خواهند پمپ آب خاموش را برای خانه خود انتخاب کنند، اما آیا پمپ آب خاموش وجود دارد؟

در حقیقت پمپ‌های آب خانگی یا صنعتی به دلیل ساختار آنها در هر شرایطی سر و صدایی ایجاد می‌کنند و همانطور که در بالا گفته شد استفاده از اصطلاح "سکوت" فقط یک اغراق است، البته می‌توان به جای آن از اصطلاح پمپ آب خانگی استفاده کرد. بی سر و صدا استفاده کنید.

صدای کم پمپ قطعاً به عوامل زیادی بستگی دارد.

اصولاً پمپ‌های آب خاموش در بازار ایران وجود ندارد و تمام پمپ‌های آب خانگی پس از نصب و راه اندازی برای مدت زمان طولانی، صدای بلندتر به صدا در می‌آورند. یک اشتباه معمول است که بگوییم این پمپ کاملاً ساکت است یا برای دموکراتیک سازی است.

بنابراین همه پمپ‌های آب صدا دارند، اما حجم آن در مدل‌های مختلف کمی متفاوت است. اما نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید این است که نحوه نصب پمپ آب خانگی نیز در افزایش یا کاهش حجم بسیار مؤثر است. به عنوان مثال، اگر فونداسیون محکم نباشد یا روتور نامتعادل باشد، باعث ایجاد سر و صدا و لرزش زیادی خواهد شد.

تعداد اسب‌های پمپ مستقیماً بر صدای پمپ تأثیر می‌گذارد. هرچه قدرت پمپ بیشتر و مکش قوی‌تر باشد، طبیعتاً سر و صدای بیشتری تولید می‌شود.


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۳۹:۱۰ توسط:Dragon_Tamers موضوع: عمومی نظرات (0)