مجله پزشکی تخصصی
 
نویسندگان
پیوندهای روزانه
لینکی ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :

افتادگی پلک چگونه تشخیص داده میشود؟

پزشک شما احتمالا یک معاینه فیزیکی انجام خواهد داد و سوالاتی در مورد سابقه پزشکی شما خواهد پرسید. هنگامی که شما توضیح دادید که افتادگی پلک اغلب چه زمان هایی بروز میکند و چه مدت است دچار این وضعیت هستید، پزشک آزمایشاتی را برای پیدا کردن علت انجام خواهد داد.

معاینه با استفاده از دستگاه اسلیت لمپ (معاینه میکروسکوپیک چشم) ممکن است انجام شود تا پزشک بتواند با کمک نور شدید چشم شما را بررسی کند. چشمان شما ممکن است برای این معاینه گشاد شوند، بنابراین ممکن است اندکی احساس ناراحتی در چشم را تجربه کنید.

معاینه دیگری که می تواند برای تشخیص مسائلی نظیر افتادگی پلک استفاده شود تست تنسیلون (Tensilon) است. پزشک شما میتواند دارویی به نام تنسیلون که به طور کلی به عنوان ادروفونیوم شناخته میشود را به یکی از رگ های شما تزریق کند. ممکن است از شما خواسته شود که چندین بار پاهای خود را جمع و باز کنید یا بایستید و بنشینید. پزشک نظارت خواهد کرد تا ببینید آیا تنسیلون قدرت عضلانی شما را بهبود می بخشد یا خیر. این کار به پزشک کمک خواهد کرد تا تشخیص دهد که آیا وضعیتی که میاستنی گراویس نامیده میشود موجب افتادگی پلک شده است یا خیر.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۳۲:۰۳ ] [ Dragon_Tamers ]
[ ]
.: Weblog Themes By nasrblog :.

درباره وبلاگ

جامع ترین اخبار تخصصی روز دنیا را در اینجا بخوانید.
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب